Fleur De Marrakech Villa

  • 150 m²
  • 3 hálószoba
  • 3 fürdőszoba
  • 6 vendég
  • 3 ágy

A 3 hálószobás Fleur De Marrakech Villa Marrákes legfeljebb 6 vendéget fogadhat, lehetőséget kínálva egy terasz élvezetére.

A 3 fürdőszobás villa külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobát biztosít. A fürdőszobai kényelmek magukba foglalják a hajszárítót, háziköntösöket és törölközőket.

Különböző tevékenységeket folytathat, például túrázást.

A Fleur De Marrakech Villa magába foglal egy teljesen felszerelt konyhát, felszerelve kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel.

A Bled Al Fassia egy 4 km-es távolságra található a Marrákes városi villától, a Marrakesh vasútállomás pedig kocsival 30 percre van.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Fleur De Marrakech Villa Marrákes
Entire Villa With Private Pool In Marrakech
Csak mobilra érvényes ár

Entire Villa With Private Pool In Marrakech

10
Nagyszerű 3 értékelés
100 m az ingatlantól
Villa Avec Piscine Chauffee Eden Marrakchi
Csak mobilra érvényes ár

Villa Avec Piscine Chauffee Eden Marrakchi

9.0
Rendkívüli 5 értékelés
259 m az ingatlantól
USD 263 USD 237
éjszakánként
Villa Safa Marrakech 3Ch Private
Csak mobilra érvényes ár

Villa Safa Marrakech 3Ch Private

7.2
5 értékelés
548 m az ingatlantól
USD 355 USD 320
éjszakánként
Hogyan jut el a hotelhez

Repülőterek

Menara
28 km

Vasútállomások

Marrakesh Train Station
20 km

Szolgáltatások

Internet

  • Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken

Parkolási lehetőségek

  • Parkoló

Tevékenységek

  • Túrázás
  • Golfpálya

Szolgáltatások

  • Széf
  • VIP be-/kijelentkezés
  • Gyors be- és kijelentkezés
  • Concierge-szolgálat
  • 24 órás biztonsági szolgálat
  • Takarítás
  • Élelmiszer bevásárlási szolgáltatás

Étkezési lehetőségek

  • Kültéri étkezősarok

A konyhában

  • Elektromos vízforraló
  • Konyhaedények

Gyerekeknek

  • Kiságyak

Pihenés

  • Kültéri úszómedence
  • Napernyők
  • Napozóágyak
  • Napozóterasz
  • Kert
  • Grillezési lehetőség

Mozgáskorlátozott vendégeknek

  • Szobák/Létesítmények mozgáskorlátozottaknak
  • Akadálymentesített hozzáférés
  • WC mozgáskorlátozottaknak

A szobákban

  • Légkondicionálás
  • Fűtés
  • Hangszigetelt ablakok
  • Ülősarok
  • Öltöző
  • Belső udvar
  • Terasz
  • Kerti bútor
  • Tea és kávéfőző
  • Étkezőasztal
  • Vasaló eszközök

A fürdőszobában

  • Mosógép
  • Ingyenes piperecikkek

Készülékek

  • LCD TV

Általános szolgáltatások

  • Nemdohányzó
  • Füstérzékelők
  • Tűzoltó készülékek
  • Kulcs belépés

Háziállatok

  • Háziállat nem engedélyezett !

Fontos információ

Bejelentkezés: 15:00-23:30 között
Kijelentkezés: 07:00-11:00 között
  • Pótágy információ
  • A szobában nem helyezhető el pótágy.
Gyakran Ismételt Kérdések
  • Milyen messze van a Fleur De Marrakech Villa a repülőtértől?
    A Fleur De Marrakech Villa 30 km-re fekszik a Marrakech-Menara repülőtértől.
  • A Fleur De Marrakech Villa rendelkezik konyhával?
    Igen, a Fleur De Marrakech Villa tartalmaz felszerelt konyhasarkot, amely kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel van felszerelve.
  • A villa fogad háziállatokat ?
    Sajnos a villa nem fogad háziállatot.

Elhelyezkedés

Map
A közelben

Repülőterek

Menara
28 km

Vasútállomások

Marrakesh Train Station
20 km

Közeli látnivalók

Közeli éttermek

Fotógaléria

Értékelések

Még nincsenek hozzászólások :(

Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

Írja meg saját értékelését!

Írja meg saját értékelését!

Mikor utazott?

Értékelése

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Nagyon rossz
Kitűnő

Az Ön adatai

Hol lakik?
Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
Irány a hozzászólások
Az értékelés nem lett elküldve.

Kapcsolat

Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
Az Ön adatai
Tárgy
Üzenet
Fleur De Marrakech Villa Marrákes

Mutassa a térképen:

Látnivalók
Ajánlott éttermek
Tömegközlekedés
Köszönjük a visszajelzést
Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár